Fortesa Beton

Mirė se vini nė faqen zyrtare tė ndėrmarrjes pėr prodhimin e elementeve nga betoni Fortesa Korishė Prizren                                                    Ju ofrojmė produkte tė ndryshme nga betoni, si: Kubėza, skajorė, ujorė, blloqe betoni, zhavor, etj tė cilėsisė sė lartė!                             Mbi tė gjitha, cilėsi dhe traditė shumėvjeqare!

 RRETH CILĖSISĖ

Kompania Fortesa i garanton tė gjithė klientėt e saj pėr cilėsi dhe qėndrueshmėri tė elementeve qė i prodhon pėrmes atseteve pėrkatėse pėr secilin element. Kjo ėshtė edhe njė arsye mė shumė pėr tė zgjedhur produktet tona.

Ne gjithmonė jemi nė mbėshtetje tė klientėve tanė, duke iu garantuar kualitet nė secilin aspekt tė mundshėm, nė mėnyrė qė tė gjitha palet tė jenė tė kėnaqura, si punėdhėnėsi ashtu edhe punėkryersi.

Garancioni mė i mirė pėr kėto qė u cekėn mė lartė, ėshtė numri i madh i klientėve tė cilėt furnizohen me elemente ndėrtimin nga ndėrmarrja jonė. Shiko rubrikėn Klientėt pėr mė shumė Informacion.

 PRODUKTET NGA NDĖRMARRJA FORTESA
INFORMACIONET E FUNDIT

Mirė se vini nė faqen e produkteve, ku i kemi ndarė produktet sipas kategorisė pėrkatėse, ju lutemi shtypni mbi kategorinė qė dėshironi, pėr ti shikuar tė gjitha produktet pėrkatėse.

 

Faqja u aktivizua

Fortesa Beton
Kompania Fortesa i garanton tė gjithė klientėt e saj pėr cilėsi dhe qėndrueshmėri tė elementeve qė i prodhon pėrmes atseteve pėrkatėse pėr secilin element. Kjo ėshtė edhe njė arsye mė shumė pėr tė zgjedhur produktet tona.

   KUBĖZA NGA BETONI
 

Nė kėtė rubrikė kemi paraqitur tė gjitha llojet e kubėzave nga betoni qė prodhon ndėrmarrja Fortesa

 

SHIKO TĖ GJITHA KUBĖZAT

   ANĖSORE NGA BETONI
 

Nė kėtė rubrikė kemi paraqitur tė gjitha llojet e anėsoreve nga betoni qė prodhon ndėrmarrja Fortesa

 

SHIKO TĖ GJITHA ANĖSORET

   UJORĖ NGA BETONI
 

Nė kėtė rubrikė kemi paraqitur tė gjitha llojet e ujorėve nga betoni qė prodhon ndėrmarrja Fortesa

 

SHIKO TĖ GJITHA UJORET

   BLLOKA NGA BETONI
 

Nė kėtė rubrikė kemi paraqitur tė gjitha llojet e bllokave nga betoni qė prodhon ndėrmarrja Fortesa

 

SHIKO TĖ GJITHĖ BLLOKAT

   ZHAVOR NĖ DISA FRAKSIONE
 

Nė kėtė rubrikė kemi paraqitur tė gjitha llojet e fraksioneve tė zhavorit qė prodhon ndėrmarrja Fortesa

 

SHIKO TĖ GJITHA ZHAVORIT

   Fillimi  Produktet  | Shėrbimet  |   Kontakti  Webmail  News | English Version  |

Cell:

+377 0 44 140 114

+377 0 44 171 952

+377 0 44 183 797                                                 Mė shumė...

Web:

info@fortesa-beton.com

contact@fortesa-beton.com

www.fortesa-beton.com                                           Mė shumė...

Adresa:

Korishė, kilometri i 6 nga Prizreni pėr Prishtinė

20550 Korishė Prizren

Kosovė                                                                     Mė shumė...

Fortesa Beton ©2008 Tė drejtat e rezervuara
 

Powered by Kozzer® Network ©2008